O nás

Vítáme Vás v naší ryze rodinné firmě DUNET, která je výrobcem a distributorem neelektrických myček skla DUNETIC.

Na trhu restauračního vybavení působíme již od roku 1997, čili letos slavíme 20. výročí! Za to, že jsme stále tady, vděčíme zejména Vám, našim zákazníkům.

Po celou dobu naší existence používáme pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, pocházející z EU a tuto relativně jednoduchou strategii naši zákazníci oceňovali i v dobách celosvětové krize, která začala v roce 2008, kdy mnoho podnikatelů velmi pečlivě zvažovalo, do čeho a kolik budou investovat. Ti, kteří investovali do našich produktů věděli, že se jim naše poctivě vyrobené produkty vyplatí.

I když jdeme večer spát, naše myšlenky nespí...Pracujeme na nových inovačních námětech, na jejichž konci musí být spokojený zákazník. Tak tomu bylo doposud a bude tomu tak i nadále.

Naší hlavní filosofií je vysoká kvalita každého výrobku, který je po celou dobu výroby ryze českým produktem.

Působíme zejména na trhu v České republice a v Německu, rovněž na slovenském, maďarském a rakouském trhu. Již jsme se trochu zabydleli i ve Francii a Anglii. V posledních dvou letech se nám podařilo vstoupit i na americký a korejský trh. Začátkem roku 2017 jsme navázali spolupráci s Pobaltím.

Chcete mít čisté sklenice? S našimi myčkami to opravdu není problém!

 

Historie firmy DUNET až po současnost

Firmu založil 20. března 1997 po mnohaleté praxi v oboru pan Vladimír Dubák se společníkem. Nejprve se začínalo s klasickým přeprodejem zboží a postupem času, se za spolupráce se zahraničním partnerem portfolio rozšířilo o první typy neelektrických myček skla. Tento typ myčky „delfín“ byl z velké části zkonstruován právě z návrhů Čechů, zakladatelů firmy, pana Dubáka a jeho společníka. Pouze samotná realizace nápadu a později konkrétního produktu proběhla s pomocí zahraničního partnera.
Pan Vladimír Dubák byl celý život studnicí mnoha inovativních nápadů, dokázal využít příležitosti a šel za svým snem, a tak se mu podařilo se společníkem, v roce 2005 vymyslet vlastní originální myčku skla DUNETIC, která je i v současnosti skvělým, a hlavně spolehlivým pomocníkem v různých restauračních provozech.

Jelikož nový produkt nevzniká pouze na papíře, nýbrž je třeba investovat nemalé finanční částky na jednotlivé formy, ochranné známky, patenty atp., je třeba produktu stoprocentně věřit, aby mohl být celý projekt vůbec realizován.

Tento moment byl rozhodující pro další směřování firmy. Vladimír Dubák s manželkou Alenou myčce skla DUNETIC věřili natolik, že se nebáli jít do velkého rizika a investovat všechny své životní úspory do nového výrobku. Společník již takto odhodlaný nebyl, a tudíž se obě strany domluvily na majetkovém vypořádání a odstoupení společníka z firmy.

V současné době řídí firmu již druhá generace, která ctí základní myšlenku zakladatele firmy, a to poctivost práce, použití pouze kvalitních nezávadných materiálů, jejich neustálé zlepšování a smysluplné inovace. roku 2005 se tak firma DUNET stala ryze rodinnou firmou.

 

 

 

 

 

 

 

© 2017, DUNET s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti   |   Podmínky užití   |   Ochrana osobních údajů